There will be a division.
For
Adam, George (Paisley) (SNP)
Adamson, Clare (Motherwell and Wishaw) (SNP)
Allan, Dr Alasdair (Na h-Eileanan an Iar) (SNP)
Arthur, Tom (Renfrewshire South) (SNP)
Baillie, Jackie (Dumbarton) (Lab)
Baker, Claire (Mid Scotland and Fife) (Lab)
Beamish, Claudia (South Scotland) (Lab)
Beattie, Colin (Midlothian North and Musselburgh) (SNP)
Bibby, Neil (West Scotland) (Lab)
Brown, Keith (Clackmannanshire and Dunblane) (SNP)
Campbell, Aileen (Clydesdale) (SNP)
Coffey, Willie (Kilmarnock and Irvine Valley) (SNP)
Cole-Hamilton, Alex (Edinburgh Western) (LD)
Constance, Angela (Almond Valley) (SNP)
Crawford, Bruce (Stirling) (SNP)
Cunningham, Roseanna (Perthshire South and Kinross-shire) (SNP)
Denham, Ash (Edinburgh Eastern) (SNP)
Dey, Graeme (Angus South) (SNP)
Doris, Bob (Glasgow Maryhill and Springburn) (SNP)
Dornan, James (Glasgow Cathcart) (SNP)
Dugdale, Kezia (Lothian) (Lab)
Ewing, Annabelle (Cowdenbeath) (SNP)
Ewing, Fergus (Inverness and Nairn) (SNP)
Fabiani, Linda (East Kilbride) (SNP)
Fee, Mary (West Scotland) (Lab)
Findlay, Neil (Lothian) (Lab)
Finnie, John (Highlands and Islands) (Green)
FitzPatrick, Joe (Dundee City West) (SNP)
Forbes, Kate (Skye, Lochaber and Badenoch) (SNP)
Freeman, Jeane (Carrick, Cumnock and Doon Valley) (SNP)
Gibson, Kenneth (Cunninghame North) (SNP)
Gilruth, Jenny (Mid Fife and Glenrothes) (SNP)
Gougeon, Mairi (Angus North and Mearns) (SNP)
Grahame, Christine (Midlothian South, Tweeddale and Lauderdale) (SNP)
Grant, Rhoda (Highlands and Islands) (Lab)
Greer, Ross (West Scotland) (Green)
Harper, Emma (South Scotland) (SNP)
Harvie, Patrick (Glasgow) (Green)
Haughey, Clare (Rutherglen) (SNP)
Hepburn, Jamie (Cumbernauld and Kilsyth) (SNP)
Hyslop, Fiona (Linlithgow) (SNP)
Johnson, Daniel (Edinburgh Southern) (Lab)
Johnstone, Alison (Lothian) (Green)
Kelly, James (Glasgow) (Lab)
Kidd, Bill (Glasgow Anniesland) (SNP)
Lamont, Johann (Glasgow) (Lab)
Lennon, Monica (Central Scotland) (Lab)
Leonard, Richard (Central Scotland) (Lab)
Lochhead, Richard (Moray) (SNP)
Lyle, Richard (Uddingston and Bellshill) (SNP)
MacDonald, Angus (Falkirk East) (SNP)
MacDonald, Gordon (Edinburgh Pentlands) (SNP)
Macdonald, Lewis (North East Scotland) (Lab)
Mackay, Derek (Renfrewshire North and West) (SNP)
Mackay, Rona (Strathkelvin and Bearsden) (SNP)
Macpherson, Ben (Edinburgh Northern and Leith) (SNP)
Maguire, Ruth (Cunninghame South) (SNP)
Martin, Gillian (Aberdeenshire East) (SNP)
Mason, John (Glasgow Shettleston) (SNP)
Matheson, Michael (Falkirk West) (SNP)
McAlpine, Joan (South Scotland) (SNP)
McArthur, Liam (Orkney Islands) (LD)
McKee, Ivan (Glasgow Provan) (SNP)
McKelvie, Christina (Hamilton, Larkhall and Stonehouse) (SNP)
McMillan, Stuart (Greenock and Inverclyde) (SNP)
Neil, Alex (Airdrie and Shotts) (SNP)
Rennie, Willie (North East Fife) (LD)
Ross, Gail (Caithness, Sutherland and Ross) (SNP)
Rowley, Alex (Mid Scotland and Fife) (Lab)
Rumbles, Mike (North East Scotland) (LD)
Ruskell, Mark (Mid Scotland and Fife) (Green)
Russell, Michael (Argyll and Bute) (SNP)
Sarwar, Anas (Glasgow) (Lab)
Scott, Tavish (Shetland Islands) (LD)
Smyth, Colin (South Scotland) (Lab)
Somerville, Shirley-Anne (Dunfermline) (SNP)
Stevenson, Stewart (Banffshire and Buchan Coast) (SNP)
Stewart, David (Highlands and Islands) (Lab)
Stewart, Kevin (Aberdeen Central) (SNP)
Sturgeon, Nicola (Glasgow Southside) (SNP)
Swinney, John (Perthshire North) (SNP)
Todd, Maree (Highlands and Islands) (SNP)
Watt, Maureen (Aberdeen South and North Kincardine) (SNP)
Wheelhouse, Paul (South Scotland) (SNP)
White, Sandra (Glasgow Kelvin) (SNP)
Wightman, Andy (Lothian) (Green)
Against
Balfour, Jeremy (Lothian) (Con)
Ballantyne, Michelle (South Scotland) (Con)
Bowman, Bill (North East Scotland) (Con)
Briggs, Miles (Lothian) (Con)
Burnett, Alexander (Aberdeenshire West) (Con)
Cameron, Donald (Highlands and Islands) (Con)
Carlaw, Jackson (Eastwood) (Con)
Carson, Finlay (Galloway and West Dumfries) (Con)
Chapman, Peter (North East Scotland) (Con)
Corry, Maurice (West Scotland) (Con)
Davidson, Ruth (Edinburgh Central) (Con)
Fraser, Murdo (Mid Scotland and Fife) (Con)
Golden, Maurice (West Scotland) (Con)
Greene, Jamie (West Scotland) (Con)
Hamilton, Rachael (Ettrick, Roxburgh and Berwickshire) (Con)
Halcro Johnston, Jamie (Highlands and Islands) (Con)
Kerr, Liam (North East Scotland) (Con)
Lockhart, Dean (Mid Scotland and Fife) (Con)
Mountain, Edward (Highlands and Islands) (Con)
Mundell, Oliver (Dumfriesshire) (Con)
Scott, John (Ayr) (Con)
Simpson, Graham (Central Scotland) (Con)
Smith, Liz (Mid Scotland and Fife) (Con)
Stewart, Alexander (Mid Scotland and Fife) (Con)
Tomkins, Adam (Glasgow) (Con)
Wells, Annie (Glasgow) (Con)
Whittle, Brian (South Scotland) (Con)